Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > ESP32-P4-40RCT-CLB
ESP32-P4-40RCT-CLB
ESP32-P4-40RCT-CLB 4D Systems Pty Ltd
ESP32-P4-40RCT
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: 4.0", 720X720 PIXELS, SLIM INTEL
Interface: I2C, PWM, SPI, UART
Dot Pixels: 720 x 720
Controller Type: ESP32-P4
Diagonal Screen Size: 4" (101.60mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESP32-P4-40RCT-CLB 4D Systems Pty Ltd
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 4"; 720x720; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 500cd/m2; ESP32-P4, Type of display: TFT, Kind of display: graphical; matrix IPS, Screen size: 4", Display resolution: 720x720, Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM, Operating temperature: -20...65°C, Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART, Luminosity: 500cd/m2, Microcontroller: ESP32-P4, Manufacturer series: ESP32-P4, Supply voltage: 4...6V, Body dimensions: 130x130x15mm, Touchpad: capacitive, Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket, Version: round.
Weitere Produktangebote ESP32-P4-40RCT-CLB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESP32-P4-40RCT-CLB ESP32-P4-40RCT-CLB Hersteller : 4D Systems ESP32-P4-40RCT Display Modules 4.0", 720x720 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC with Capacitive Touch Cover Lens Bezel
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Display: TFT; 4"; 720x720; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 500cd/m2; ESP32-P4
Type of display: TFT
Kind of display: graphical; matrix IPS
Screen size: 4"
Display resolution: 720x720
Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM
Operating temperature: -20...65°C
Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART
Luminosity: 500cd/m2
Supply voltage: 4...6V
Body dimensions: 130x130x15mm
Touchpad: capacitive
Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket