Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > ESP32-P4-80CT-CLB
ESP32-P4-80CT-CLB
ESP32-P4-80CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
ESP32-P4-80CT-CLB
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: 8.0", 1280X800 PIXELS, SLIM INTE
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I2C, PWM, SPI, UART
Dot Pixels: 1280 x 800 (WXGA1)
Controller Type: ESP32-P4
Diagonal Screen Size: 8" (203.20mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESP32-P4-80CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 8"; 1280x800; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 900cd/m2; 4÷6V, Type of display: TFT, Kind of display: graphical; matrix IPS, Screen size: 8", Display resolution: 1280x800, Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM, Window dimensions (H x W): 172.2x107.6mm, Operating temperature: -20...65°C, Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART, Luminosity: 900cd/m2, Microcontroller: ESP32-P4, Manufacturer series: ESP32-P4, Supply voltage: 4...6V, Body dimensions: 206.2x137.6x17.2mm, Touchpad: capacitive, Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket.
Weitere Produktangebote ESP32-P4-80CT-CLB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESP32-P4-80CT-CLB ESP32-P4-80CT-CLB Hersteller : 4D Systems 4D Systems_2-26-2026_ESP32-P4_Series_Datasheet_R_1_1.pdf Display Modules 8.0", 1280x800 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC with Capacitive Touch Cover Lens Bezel
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Display: TFT; 8"; 1280x800; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 900cd/m2; 4÷6V
Type of display: TFT
Kind of display: graphical; matrix IPS
Screen size: 8"
Display resolution: 1280x800
Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM
Window dimensions (H x W): 172.2x107.6mm
Operating temperature: -20...65°C
Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART
Luminosity: 900cd/m2
Microcontroller: ESP32-P4
Manufacturer series: ESP32-P4
Supply voltage: 4...6V
Body dimensions: 206.2x137.6x17.2mm
Touchpad: capacitive
Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket