ESP32-P4-90
ESP32-P4-90 4D Systems Pty Ltd
ESP32-P4-90
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: 9.0", 1280X800 PIXELS, SLIM INTE
Controller Type: ESP32-P4
Diagonal Screen Size: 9" (228.60mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESP32-P4-90 4D Systems Pty Ltd
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 9"; 1280x800; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 1000cd/m2; 4÷6V, Type of display: TFT, Kind of display: graphical; matrix IPS, Screen size: 9", Display resolution: 1280x800, Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM, Window dimensions (H x W): 195.84x119.76mm, Operating temperature: -20...65°C, Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART, Luminosity: 1kcd/m2, Microcontroller: ESP32-P4, Manufacturer series: ESP32-P4, Supply voltage: 4...6V, Body dimensions: 230.2x136.1x15.5mm, Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket.
Weitere Produktangebote ESP32-P4-90
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESP32-P4-90 ESP32-P4-90 Hersteller : 4D Systems 4D Systems_2-26-2026_ESP32-P4_Series_Datasheet_R_1_1.pdf Display Modules 9.0", 1280x800 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC
Produkt ist nicht verfügbar
Description: Display: TFT; 9"; 1280x800; 32MBFLASH,32MBPSRAM; 1000cd/m2; 4÷6V
Type of display: TFT
Kind of display: graphical; matrix IPS
Screen size: 9"
Display resolution: 1280x800
Memory: 32MB FLASH; 32MB PSRAM
Window dimensions (H x W): 195.84x119.76mm
Operating temperature: -20...65°C
Interface: analog; GPIO; I2C; I2S; MIPI; PWM; SPI; UART
Luminosity: 1kcd/m2
Supply voltage: 4...6V
Body dimensions: 230.2x136.1x15.5mm
Connection: 30pin FFC; microSD; USB C socket