Produkte > ENERGY RECOVERY PRODUCTS > ESPT050W-1050-42-Z1
ESPT050W-1050-42-Z1
ESPT050W-1050-42-Z1 Energy Recovery Products
2espt-series-1-pager.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 44.1W Single
auf Bestellung 195 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 36
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESPT050W-1050-42-Z1 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 1.05A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.34" L x 2.36" W x 1.18" H (84.8mm x 59.9mm x 30.0mm), Voltage - Output: 28 ~ 42V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 44 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESPT050W-1050-42-Z1 ESPT050W-1050-42-Z1 Hersteller : Energy Recovery Products 2espt-series-1-pager.pdf AC/DC LED Power Supply 44.1W Single
auf Bestellung 350 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 350 Stücke:
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 300 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
ESPT050W-1050-42-Z1 ESPT050W-1050-42-Z1 Hersteller : ERP Power, LLC ESPT-Series-1-pager.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 1.05A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.34" L x 2.36" W x 1.18" H (84.8mm x 59.9mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 28 ~ 42V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 44 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 202 Stücke:
ESPT050W-1050-42-Z1 ESPT050W-1050-42-Z1 Hersteller : ERP ESPT-Series-1-pager.pdf LED Power Supplies 44.1W 24-42V 1050mA CC Tri-Mode Dim