Produkte > ENERGY RECOVERY PRODUCTS > ESPT050W-1400-34
ESPT050W-1400-34
ESPT050W-1400-34 Energy Recovery Products
2espt-series-1-pager.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 47.6W Single
auf Bestellung 659 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESPT050W-1400-34 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 23-34V 1.4A, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.34" L x 2.36" W x 1.18" H (84.8mm x 59.9mm x 30.0mm), Voltage - Output: 23 ~ 34V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 48 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ESPT050W-1400-34
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESPT050W-1400-34 ESPT050W-1400-34 Hersteller : ERP Power, LLC ESPT-Series-1-pager.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 23-34V 1.4A
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.34" L x 2.36" W x 1.18" H (84.8mm x 59.9mm x 30.0mm)
Voltage - Output: 23 ~ 34V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 48 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
ESPT050W-1400-34 ESPT050W-1400-34 Hersteller : ERP ERP_Power_02182019_espt-series-1-pager-1532501.pdf LED Power Supplies 47.6W 23-34V 1400mA CC Tri-Mode Dim