Produkte > ENERGY RECOVERY PRODUCTS > ESPV060W-1400-42-Z1
ESPV060W-1400-42-Z1
ESPV060W-1400-42-Z1 Energy Recovery Products
erp_brochure.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 58.8W Single
auf Bestellung 210 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESPV060W-1400-42-Z1 Energy Recovery Products
Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.50" L x 2.36" W x 1.19" H (89.0mm x 60.0mm x 30.1mm), Voltage - Output: 24 ~ 42V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 59 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ESPV060W-1400-42-Z1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESPV060W-1400-42-Z1 Hersteller : ERP Power, LLC ESPV-Series-1-pager.pdf Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.50" L x 2.36" W x 1.19" H (89.0mm x 60.0mm x 30.1mm)
Voltage - Output: 24 ~ 42V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 59 W