ESRD220M12R
ESRD220M12R Cornell Dubilier - CDE
ESRD-26868.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Organic Polymer Capacitors 12.5V 22uF D CASE
auf Bestellung 3083 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESRD220M12R Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 12.5V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: Bypass, Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 12.5 V, Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote ESRD220M12R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESRD220M12R ESRD.pdf
auf Bestellung 14000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
ESRD220M12R ESRD220M12R Hersteller : Cornell Dubilier Knowles ESRD.pdf Description: CAP ALUM POLY 22UF 20% 12.5V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: Bypass, Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 12.5 V
Ripple Current @ High Frequency: 1.6 A @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Part Status: Obsolete
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 12.5 V