Produkte > ERP POWER, LLC > ESS010W-0250-42-Z1
ESS010W-0250-42-Z1
ESS010W-0250-42-Z1 ERP Power, LLC
ess-esst-series-datasheet.pdf
Hersteller: ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 120-277V 250
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Voltage - Output: 28 ~ 42V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 250mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 11 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 132 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS010W-0250-42-Z1 ERP Power, LLC
Description: LED DRIVER CC AC/DC 120-277V 250, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm), Voltage - Output: 28 ~ 42V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 250mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 11 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESS010W-0250-42-Z1 Hersteller : Energy Recovery Products ess-esst-series-datasheet.pdf AC/DC LED Power Supply 10.5W Single
auf Bestellung 200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 452 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
Produkt ist nicht verfügbar
ESS010W-0250-42-Z1 ESS010W-0250-42-Z1 Hersteller : ERP ess-esst-series-1-pager.pdf LED Power Supplies 10.5W 24-42V 250mA CC Tri-Mode Dim