ESS010W-0500-18
ESS010W-0500-18 Energy Recovery Products
ess-esst-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 9W Single
auf Bestellung 270 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS010W-0500-18 Energy Recovery Products
Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm), Voltage - Output: 10 ~ 18V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 9 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESS010W-0500-18 ESS010W-0500-18 Hersteller : Energy Recovery Products ess-esst-series-datasheet.pdf AC/DC LED Power Supply 9W Single
auf Bestellung 270 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 50 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 1450 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
auf Bestellung 50 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
ESS010W-0500-18 ESS010W-0500-18 Hersteller : ERP Power, LLC ess-esst-series-1-pager.pdf Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Voltage - Output: 10 ~ 18V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 9 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 162 Stücke:
ESS010W-0500-18 ESS010W-0500-18 Hersteller : ERP ess-esst-series-1-pager.pdf LED Power Supplies 9W 10-18V 500mA CC Tri-Mode Dim