Produkte > ERP > ESS010W-0700-13-Z1
ESS010W-0700-13-Z1
ESS010W-0700-13-Z1 ERP
ess_esst_series_datasheet.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 87% efficiency, Rectangular Plastic Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 9.1 W max, 700 mA Iout, 13 V max Vout, with non-linear 0-10V dimming and with dim to off
auf Bestellung 72 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS010W-0700-13-Z1 ERP