ESS020W-0500-32
ESS020W-0500-32 Energy Recovery Products
ess-esst-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 16W Single 6-Pin
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS020W-0500-32 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 500MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm), Voltage - Output: 21 ~ 32V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 500mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 16 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESS020W-0500-32 ESS020W-0500-32 Hersteller : Energy Recovery Products ess-esst-series-datasheet.pdf AC/DC LED Power Supply 16W Single 6-Pin
auf Bestellung 180 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 189 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 3600 Stücke:
Mindestbestellmenge: 60
auf Bestellung 850 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
ESS020W-0500-32 ESS020W-0500-32 Hersteller : ERP Power, LLC ess-esst-series-datasheet.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 500MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Voltage - Output: 21 ~ 32V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 500mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 16 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 533 Stücke:
ESS020W-0500-32 ESS020W-0500-32 Hersteller : ERP ESS_ESST_Series_1_pager.pdf LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 87% efficiency, Rectangular Plastic Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 16.0 W max, 500 mA Iout, 32 V max Vout