Produkte > ENERGY RECOVERY PRODUCTS > ESS020W-1400-14-Z1
ESS020W-1400-14-Z1 Energy Recovery Products
ess-esst-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 19.6W Single
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS020W-1400-14-Z1 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 120-277V 140, Packaging: Bulk, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm), Voltage - Output: 8 ~ 14V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ESS020W-1400-14-Z1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESS020W-1400-14-Z1 Hersteller : Energy Recovery Products ess-esst-series-datasheet.pdf AC/DC LED Power Supply 19.6W Single
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Voltage - Output: 8 ~ 14V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
ESS020W-1400-14-Z1 ESS020W-1400-14-Z1 Hersteller : ERP ess-esst-series-1-pager-1532431.pdf LED Power Supplies 19.6W 8-14V 1400mA CC Tri-Mode Dim