Produkte > ENERGY RECOVERY PRODUCTS > ESS030W-0620-42-Z1
ESS030W-0620-42-Z1 Energy Recovery Products
ess-esst-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 26W Single
auf Bestellung 3860 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS030W-0620-42-Z1 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 120-277V 620, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm), Voltage - Output: 28 ~ 42V, Type: Constant Current, Operating Temperature: 90°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 620mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 26 W, Number of Outputs: 1.
Weitere Produktangebote ESS030W-0620-42-Z1
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Voltage - Output: 28 ~ 42V
Type: Constant Current
Operating Temperature: 90°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 620mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 26 W