ESS030W-0900-32
ESS030W-0900-32 Energy Recovery Products
ess-esst-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 28.8W Single
auf Bestellung 255 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS030W-0900-32 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 900MA, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, SCP, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm), Voltage - Output: 21 ~ 32V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 900mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 29 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ESS030W-0900-32
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESS030W-0900-32 ESS030W-0900-32 Hersteller : ERP Power, LLC ess-esst-series-1-pager.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 21-32V 900MA
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, SCP
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm)
Voltage - Output: 21 ~ 32V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 900mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 29 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
Produkt ist nicht verfügbar
ESS030W-0900-32 Hersteller : ERP ESS-ESST-Series-1-pager-1150043.pdf LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 87% efficiency, Rectangular Plastic Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 28.8 W max, 900 mA Iout, 32 V max Vout