ESS030W-1050-21
ESS030W-1050-21 Energy Recovery Products
ess-esst-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 22.1W Single
auf Bestellung 1279 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 30
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESS030W-1050-21 Energy Recovery Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 14-21V 1.05A, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 1.06" H (83.8mm x 39.9mm x 26.9mm), Voltage - Output: 14 ~ 21V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Ratings: IP64, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 22 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESS030W-1050-21 ESS030W-1050-21 Hersteller : Energy Recovery Products ess-esst-series-datasheet.pdf AC/DC LED Power Supply 22.1W Single
auf Bestellung 210 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 204
auf Bestellung 1667 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
Mindestbestellmenge: 8
auf Bestellung 550 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
auf Bestellung 250 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
ESS030W-1050-21 ESS030W-1050-21 Hersteller : ERP Power, LLC ess-esst-series-1-pager.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 14-21V 1.05A
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 1.06" H (83.8mm x 39.9mm x 26.9mm)
Voltage - Output: 14 ~ 21V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Ratings: IP64
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 22 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 99 Stücke:
ESS030W-1050-21 Hersteller : ERP ess-esst-series-1-pager.pdf LED Power Supplies 120 to 277 Vac, 87% efficiency, Rectangular Plastic Case, Tri-Mode Dimming (Forward, Reverse Phase & 0-10V), 1-100% dimming range, 28.8 W max, 1050 mA Iout, 21 V max Vout