Produkte > ENERGY RECOVERY PRODUCTS > ESSV040W-0900-42
ESSV040W-0900-42
ESSV040W-0900-42 Energy Recovery Products
essv-series-datasheet.pdf
Hersteller: Energy Recovery Products
AC/DC LED Power Supply 37.8W Single
auf Bestellung 99 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 14
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESSV040W-0900-42 Energy Recovery Products
Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,, Features: OCP, OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 1.07" H (83.8mm x 39.9mm x 27.2mm), Voltage - Output: 24 ~ 42V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 277VAC, Approval Agency: CE, cULus, cURus, Ratings: IP66, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 900mA, Dimming: Analog, ELV, Triac, Voltage - Input (Min): 120VAC, Power (Watts): 38 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Weitere Produktangebote ESSV040W-0900-42
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESSV040W-0900-42 ESSV040W-0900-42 Hersteller : ERP Power, LLC ESSV-Series-1-pager.pdf Description: 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Features: OCP, OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.30" L x 1.57" W x 1.07" H (83.8mm x 39.9mm x 27.2mm)
Voltage - Output: 24 ~ 42V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 277VAC
Approval Agency: CE, cULus, cURus
Ratings: IP66
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 900mA
Dimming: Analog, ELV, Triac
Voltage - Input (Min): 120VAC
Power (Watts): 38 W