Produkte > OMNION POWER™ > ESTW010A0A41-HZ
ESTW010A0A41-HZ
ESTW010A0A41-HZ OmniOn Power™
ETS0032442
Hersteller: OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 5V 50W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-DIP Module, 1/8 Brick
Size / Dimension: 2.28" L x 0.90" W x 0.48" H (57.9mm x 22.8mm x 12.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ESTW010A0A41-HZ OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 5V 50W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 8-DIP Module, 1/8 Brick, Size / Dimension: 2.28" L x 0.90" W x 0.48" H (57.9mm x 22.8mm x 12.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Weitere Produktangebote ESTW010A0A41-HZ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ESTW010A0A41-HZ ESTW010A0A41-HZ Hersteller : GE Critical Power ESTW010A0A_v1.1__2-23-17-475980.pdf Isolated DC/DC Converters 36-75V 5Vout 10A TH Neg logic heat plate
Produkt ist nicht verfügbar
ESTW010A0A41-HZ ESTW010A0A41-HZ Hersteller : OmniOn Power estw010a0a_ds-3396441.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 36-75V 5Vout 10A TH Neg logic heat plate