ETQ-P4LR24AFM
ETQ-P4LR24AFM Panasonic Electronic Components
jvcr13pz.cgi?E_PZ_2_AGL0014_0_4_WW=
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 240NH 24A 1 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.343" L x 0.276" W (8.70mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1mOhm
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 24 A
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETQ-P4LR24AFM Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 240NH 24A 1 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.343" L x 0.276" W (8.70mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, DC Resistance (DCR): 1mOhm, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 240 nH, Current Rating (Amps): 24 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETQ-P4LR24AFM ETQ-P4LR24AFM Hersteller : Panasonic Electronic Components jvcr13pz.cgi?E_PZ_2_AGL0014_0_4_WW= Description: FIXED IND 240NH 24A 1 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 1mOhm
Part Status: Active
Inductance: 240 nH
Current Rating (Amps): 24 A
auf Bestellung 4364 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
ETQ-P4LR24AFM ETQ-P4LR24AFM Hersteller : Panasonic jvcr13pz.cgi?E_PZ_2_AGL0014_0_4_WW= Power Inductors - SMD 0.24uH 20%