Produkte > PANASONIC > ETQ-P4M100YFP
ETQ-P4M100YFP
ETQ-P4M100YFP Panasonic
AGL0000C59.pdf
Hersteller: Panasonic
Power Inductors - SMD 10.0uH 20% 95.0mOhm 3.0A AEC-Q200
auf Bestellung 1622 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETQ-P4M100YFP Panasonic
Description: INDUCTOR FIXED 10UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.9A, Material - Core: Metal Composite, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Weitere Produktangebote ETQ-P4M100YFP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETQ-P4M100YFP ETQ-P4M100YFP Hersteller : Panasonic Electronic Components AGL0000C59.pdf Description: INDUCTOR FIXED 10UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.9A
Material - Core: Metal Composite
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A