ETQ-P5M2R5YTC
ETQ-P5M2R5YTC Panasonic Electronic Components
AGL0000C70.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.5UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 5.83mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 27.2A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm)
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 18.1 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETQ-P5M2R5YTC Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 2.5UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 5.83mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 27.2A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.213" (5.40mm), Inductance: 2.5 µH, Current Rating (Amps): 18.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETQ-P5M2R5YTC ETQ-P5M2R5YTC Hersteller : Panasonic Electronic Components AGL0000C70.pdf Description: FIXED IND 2.5UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 18.1 A