ETQ-P5MR68YSC
ETQ-P5MR68YSC Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 680NH 32.3A 1.83 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 1.83mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 40A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 32.3 A
auf Bestellung 155 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETQ-P5MR68YSC Panasonic Electronic Components
Description: FIXED IND 680NH 32.3A 1.83 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.429" L x 0.394" W (10.90mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 1.83mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 40A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 32.3 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETQ-P5MR68YSC ETQ-P5MR68YSC Hersteller : Panasonic AGL0000C70-1772550.pdf Power Inductors - SMD 0.68uH 20% 27A AEC-Q200 AntiVib
auf Bestellung 1845 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
ETQ-P5MR68YSC ETQ-P5MR68YSC Hersteller : Panasonic Electronic Components 1357 Description: FIXED IND 680NH 32.3A 1.83 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 32.3 A