Produkte > PANASONIC > ETQ-PAM2R5JFW
ETQ-PAM2R5JFW
ETQ-PAM2R5JFW Panasonic
Panasonic_8-21-2025_Inductor Large Current (ETQ-PAM Series) 071025.pdf
Hersteller: Panasonic
Power Inductors - SMD 2.5uH 20% 1.7mOhm 42A AEC-Q200
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETQ-PAM2R5JFW Panasonic
Description: INDUCTOR FIXED 2.5UH SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.677" L x 0.614" W (17.20mm x 15.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 160°C, DC Resistance (DCR): 1.87mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 41A, Material - Core: Metal Composite, Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Inductance: 2.5 µH, Current Rating (Amps): 42 A.
Weitere Produktangebote ETQ-PAM2R5JFW
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETQ-PAM2R5JFW ETQ-PAM2R5JFW Hersteller : Panasonic Electronic Components AGL0000C61.pdf Description: INDUCTOR FIXED 2.5UH SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.677" L x 0.614" W (17.20mm x 15.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 160°C
DC Resistance (DCR): 1.87mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 41A
Material - Core: Metal Composite
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 42 A
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 2.5 µH
Current Rating (Amps): 42 A