Produkte > PANASONIC > ETQP4M150KFN
ETQP4M150KFN
ETQP4M150KFN Panasonic
1413fileversion.pdf
Hersteller: Panasonic
Power Choke Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Metal Composite 4.2A 0.07018Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETQP4M150KFN Panasonic
Description: FIXED IND 15UH 4.2A 70.18MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 70.18mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 6.7A, Material - Core: Metal Composite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 4.2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETQ-P4M150KFN ETQ-P4M150KFN Hersteller : Panasonic Electronic Components AGL0000C73.pdf Description: FIXED IND 15UH 4.2A 70.18MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.252" L x 0.236" W (6.40mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 70.18mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 6.7A
Material - Core: Metal Composite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
auf Bestellung 323 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
ETQ-P4M150KFN ETQ-P4M150KFN Hersteller : Panasonic AGL0000C73-1504606.pdf Power Inductors - SMD 15uH 20% 6.4x6x4.8 SMD
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
ETQP4M150KFN ETQP4M150KFN Hersteller : Panasonic 1413fileversion.pdf Power Choke Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Metal Composite 4.2A 0.07018Ohm DCR T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 4.2 A
ETQP4M150KFN ETQP4M150KFN Hersteller : Panasonic AGL0000C59-1154822.pdf Power Inductors - SMD 15 UH 20%