ETRAB8213 TE Connectivity
Antenna_Catalog_2007.pdf
Hersteller: TE Connectivity
ETRAB8213
auf Bestellung 40 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ETRAB8213 TE Connectivity
Description: RF ANT 858MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 821MHz ~ 896MHz, Gain: 3dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 2.700" (68.58mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 858MHz, Power - Max: 150 W.
Weitere Produktangebote ETRAB8213
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ETRAB8213 Hersteller : TE Connectivity Laird Antenna_Catalog_2007.pdf Description: RF ANT 858MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 821MHz ~ 896MHz
Gain: 3dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 2.700" (68.58mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 858MHz
Power - Max: 150 W