Produkte > OMNION POWER™ > EVW020A0A641Z
EVW020A0A641Z
EVW020A0A641Z OmniOn Power™
EVW020A0A?TNR=Data%20Sheets%7CEVW020A0A%7CPDF
Hersteller: OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 5V 100W
Packaging: Tray
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO
Package / Case: 8-DIP Module
Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.32" H (58.4mm x 22.9mm x 8.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active Low
Power (Watts): 100 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EVW020A0A641Z OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 5V 100W, Packaging: Tray, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO, Package / Case: 8-DIP Module, Size / Dimension: 2.30" L x 0.90" W x 0.32" H (58.4mm x 22.9mm x 8.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 92%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active Low, Power (Watts): 100 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Weitere Produktangebote EVW020A0A641Z
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EVW020A0A641Z EVW020A0A641Z Hersteller : GE Critical Power EVW020A0A_ds_v1.09-368743.pdf Isolated DC/DC Converters 48Vin 5Vout 20A TH 3.68Pin restart
Produkt ist nicht verfügbar
EVW020A0A641Z EVW020A0A641Z Hersteller : OmniOn Power EVW020A0_DS-1920381.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 48Vin 5Vout 20A TH 3.68Pin restart