EXB-2HV360JV
EXB-2HV360JV Panasonic Electronic Components
AOC0000C14.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 8 RES 36 OHM 1506
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 36
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 1506, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 1506
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 8
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-2HV360JV Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 8 RES 36 OHM 1506, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 36, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 1506, Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 1506, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 8, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-2HV360JV EXB-2HV360JV Hersteller : Panasonic Electronic Components AOC0000C14.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 36 OHM 1506
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 36
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 1506