EXB-38V203JV
EXB-38V203JV Panasonic Electronic Components
AOC0000C14.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 20k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 4
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-38V203JV Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 20k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 4, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 8079 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
EXB-38V203JV EXB-38V203JV Hersteller : Panasonic Electronic Components AOC0000C14.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 20k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 1206