EXB-V8V750JV
EXB-V8V750JV Panasonic Electronic Components
AOC0000C14.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 75
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Number of Resistors: 4
auf Bestellung 15000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-V8V750JV Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 75, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Number of Resistors: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-V8V750JV EXB-V8V750JV Hersteller : Panasonic AOC0000C14.pdf Resistor Networks & Arrays 75 OHM 5%
auf Bestellung 22249 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
EXB-V8V750JV EXB-V8V750JV Hersteller : Panasonic Electronic Components AOC0000C14.pdf Description: RES ARRAY 4 RES 75 OHM 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Resistance (Ohms): 75
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 1206