EXB-A10E103J
EXB-A10E103J Panasonic Electronic Components
AOC0000C12.pdf
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 2512
Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm)
Number of Resistors: 8
auf Bestellung 12000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXB-A10E103J Panasonic Electronic Components
Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512, Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 2512, Height - Seated (Max): 0.026" (0.65mm), Number of Resistors: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXB-A10E103J EXB-A10E103J Hersteller : Panasonic AOC0000C12.pdf Resistor Networks & Arrays 2512 10Kohms 5Res Hi-Density
auf Bestellung 53993 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EXB-A10E103J EXB-A10E103J Hersteller : Panasonic Electronic Components AOC0000C12.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2512
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Mounting Type: Surface Mount
Supplier Device Package: 2512