EXC-14CE650X
EXC-14CE650X Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: CMC 130MA 2LN 65 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0302 (0805 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 130mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.5Ohm
Impedance @ Frequency: 65 Ohms @ 100 MHz
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXC-14CE650X Panasonic Electronic Components
Description: CMC 130MA 2LN 65 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0302 (0805 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.033" L x 0.026" W (0.85mm x 0.65mm), Mounting Type: Surface Mount, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Height (Max): 0.020" (0.50mm), Voltage Rating - DC: 5V, Current Rating (Max): 130mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.5Ohm, Impedance @ Frequency: 65 Ohms @ 100 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXC-14CE650X EXC-14CE650X Hersteller : Panasonic Electronic Components 1808 Description: CMC 130MA 2LN 65 OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.020" (0.50mm)
Voltage Rating - DC: 5V
Current Rating (Max): 130mA
auf Bestellung 10000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 56
EXC-14CE650X EXC-14CE650X Hersteller : Panasonic 1808 Common Mode Chokes / Filters 0302 Common mode noise filter, 65 ohm