EXC450PL
EXC450PL Laird Connectivity
Hersteller: Laird Connectivity
Antennas DUCK,EXC,450-470MHz, 1/4W
auf Bestellung 30 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXC450PL Laird Connectivity
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR PL CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, Termination: PL, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 6.900" (175.26mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi, Power - Max: 50 W.
Weitere Produktangebote EXC450PL
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXC450PL Hersteller : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-EXC-Series&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=EXC450PL Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR PL CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi
Termination: PL
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 6.900" (175.26mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
RF Family/Standard: Bluetooth, WiFi
Power - Max: 50 W