EXE806BNX TE Connectivity Laird
ANT-DS-EXE%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 836MHZ WHIP STR BNX CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz
Termination: BNX
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 8.900" (226.06mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 836MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXE806BNX TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 836MHZ WHIP STR BNX CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 806MHz ~ 866MHz, Termination: BNX, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 8.900" (226.06mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 836MHz.