EXE902SFU
EXE902SFU TE Connectivity Laird
ANT-DS-EXE%200115.pdf
Hersteller: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR SFU CONN
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz
Termination: SFU
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 8.300" (210.82mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 931MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXE902SFU TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 931MHZ WHIP STR SFU CONN, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz, Termination: SFU, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 8.300" (210.82mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 931MHz.