EXH155SM
EXH155SM Laird Connectivity
ANT-DS-EXH_0609-1590713.pdf
Hersteller: Laird Connectivity
Antennas DUCK,EXH,150-160MHz, 1/4W, SMAM,BASE LOAD
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXH155SM Laird Connectivity
Description: RF ANT 155MHZ WHIP STR SMA MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 150MHz ~ 160MHz, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 10.500" (266.70mm), Frequency Group: VHF (f < 300MHz), Frequency (Center/Band): 155MHz, Power - Max: 50 W.
Weitere Produktangebote EXH155SM
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXH155SM Hersteller : TE Connectivity Laird ANT-DS-EXH%200609.pdf Description: RF ANT 155MHZ WHIP STR SMA MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 150MHz ~ 160MHz
Termination: SMA Male
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 10.500" (266.70mm)
Frequency Group: VHF (f < 300MHz)
Frequency (Center/Band): 155MHz
Power - Max: 50 W