Produkte > COILTRONICS / EATON > EXL1V0503-R33-R
EXL1V0503-R33-R
EXL1V0503-R33-R Coiltronics / Eaton
eaton_exl1v0503_high_current_inductor_data_sheet-2066729.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD EXL1V MD IND 0503 0.33uH 26.0Adc 2 PAD
auf Bestellung 2325 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXL1V0503-R33-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 330NH 19.2A 3.52 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.224" W (6.00mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.52mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 110MHz, Current - Saturation (Isat): 26A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 19.2 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXL1V0503-R33-R EXL1V0503-R33-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-exl1v0503-high-current-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 330NH 19.2A 3.52 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.224" W (6.00mm x 5.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.52mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 110MHz
Current - Saturation (Isat): 26A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 19.2 A
auf Bestellung 386 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
EXL1V0503-R33-R EXL1V0503-R33-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton_exl1v0503_high_current_inductor_data_sheet-2066729.pdf Fixed Inductors 0.33 UH 26.0ADC 2PAD SMT
auf Bestellung 2586 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Iron Powder
Part Status: Active
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 19.2 A