Produkte > COILTRONICS / EATON > EXL1V0705-2R2-R
EXL1V0705-2R2-R
EXL1V0705-2R2-R Coiltronics / Eaton
eaton_exl1v0705_high_current_inductor_data_sheet-2066688.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 2.2 UH 17ADC 2PAD SMT
auf Bestellung 1102 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXL1V0705-2R2-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 2.2UH 14A 6.4MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 6.4mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 27MHz, Current - Saturation (Isat): 17A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 14 A.
Weitere Produktangebote EXL1V0705-2R2-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
EXL1V0705-2R2-R EXL1V0705-2R2-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-exl1v0705-high-current-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 14A 6.4MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 6.4mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 27MHz
Current - Saturation (Isat): 17A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 14 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Iron Powder
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 14 A