Produkte > COILTRONICS / EATON > EXL1V0705-3R3-R
EXL1V0705-3R3-R
EXL1V0705-3R3-R Coiltronics / Eaton
eaton_exl1v0705_high_current_inductor_data_sheet-2066688.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Power Inductors - SMD 3.3 UH 14ADC 2PAD SMT
auf Bestellung 845 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXL1V0705-3R3-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 3.3UH 13A 11.44MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 11.44mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 20MHz, Current - Saturation (Isat): 14A, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 13 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXL1V0705-3R3-R EXL1V0705-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-exl1v0705-high-current-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 13A 11.44MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 11.44mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 20MHz
Current - Saturation (Isat): 14A
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 13 A
auf Bestellung 453 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Iron Powder
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 13 A