Produkte > EATON ELECTRONICS > EXLA1V0505-220-R
EXLA1V0505-220-R
EXLA1V0505-220-R Eaton Electronics
eaton-exla1v05-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1220-en.indd.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD IND CMMD 6x6x5 22.0uH 2.5A 2PAD SMT
auf Bestellung 1330 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXLA1V0505-220-R Eaton Electronics
Description: IND MOLDED SHLD 22.0UH 2.5A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.224" W (6.00mm x 5.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 99.65mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.1A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXLA1V0505-220-R EXLA1V0505-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-exla1v05-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1220-en.indd.pdf Description: IND MOLDED SHLD 22.0UH 2.5A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.224" W (6.00mm x 5.70mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 99.65mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.1A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A
auf Bestellung 27 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.4 A