Produkte > BUSSMANN / EATON > EXLA1V0603-R18-R
EXLA1V0603-R18-R
EXLA1V0603-R18-R Bussmann / Eaton
eaton-exla1v06-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1221-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD IND CMMD 7x7x3 0.18uH 24.0A 2PAD SMT
auf Bestellung 1975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXLA1V0603-R18-R Bussmann / Eaton
Description: IND MOLDED SHLD 0.18UH 32.0A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 1.75mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 36A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Inductance: 180 nH, Current Rating (Amps): 32 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXLA1V0603-R18-R EXLA1V0603-R18-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-exla1v06-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1221-en.pdf Power Inductors - SMD IND CMMD 7x7x3 0.18uH 24.0A 2PAD SMT
auf Bestellung 1975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
EXLA1V0603-R18-R EXLA1V0603-R18-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-exla1v06-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1221-en.pdf Description: IND MOLDED SHLD 0.18UH 32.0A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.283" L x 0.272" W (7.20mm x 6.90mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 1.75mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 36A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 32 A
auf Bestellung 871 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Part Status: Active
Inductance: 180 nH
Current Rating (Amps): 32 A