Produkte > BUSSMANN / EATON > EXLA1V0703-2R7-R
EXLA1V0703-2R7-R
EXLA1V0703-2R7-R Bussmann / Eaton
eaton-exla1v07-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1222-en.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Power Inductors - SMD IND CMMD 8x8x3 2.7uH 9.2A 2PAD SMT
auf Bestellung 2996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXLA1V0703-2R7-R Bussmann / Eaton
Description: IND MOLDED SHLD 2.7UH 9.2A, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 15.4mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 13.5A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 2.7 µH, Current Rating (Amps): 11.4 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXLA1V0703-2R7-R EXLA1V0703-2R7-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-exla1v07-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1222-en.pdf Description: IND MOLDED SHLD 2.7UH 9.2A
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 15.4mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 13.5A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 11.4 A
auf Bestellung 1258 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 2.7 µH
Current Rating (Amps): 11.4 A