EXLA1V0707-3R3-R
EXLA1V0707-3R3-R Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND MOLDED SHLD 3.3UH 11.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 9.42mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 15.1A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 15.1 A
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 700
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXLA1V0707-3R3-R Eaton - Electronics Division
Description: IND MOLDED SHLD 3.3UH 11.5A, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.331" L x 0.315" W (8.40mm x 8.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 9.42mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 15.1A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.276" (7.00mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 15.1 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXLA1V0707-3R3-R EXLA1V0707-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division Description: IND MOLDED SHLD 3.3UH 11.5A
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 15.1 A