EXLA1V1003-R90-R
EXLA1V1003-R90-R Eaton - Electronics Division
eaton-exla1v10-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1251-en.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: IND MOLD SHLD 0.90UH 17.A SMT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.469" L x 0.433" W (11.90mm x 11.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 4.2mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 31A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Inductance: 900 nH
Current Rating (Amps): 24 A
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXLA1V1003-R90-R Eaton - Electronics Division
Description: IND MOLD SHLD 0.90UH 17.A SMT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.469" L x 0.433" W (11.90mm x 11.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 4.2mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 31A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Inductance: 900 nH, Current Rating (Amps): 24 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXLA1V1003-R90-R EXLA1V1003-R90-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-exla1v10-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1251-en.pdf Power Inductors - SMD IND CMMD 10x10x3 0.90uH 17.0A 2PAD SMT
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
EXLA1V1003-R90-R EXLA1V1003-R90-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-exla1v10-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1251-en.pdf Description: IND MOLD SHLD 0.90UH 17.A SMT
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 900 nH
Current Rating (Amps): 24 A
Mindestbestellmenge: 6
EXLA1V1003-R90-R EXLA1V1003-R90-R Hersteller : Bussmann / Eaton eaton-exla1v10-automotive-high-current-molded-inductor-data-sheet-elx1251-en.pdf Power Inductors - SMD IND CMMD 10x10x3 0.90uH 17.0A 2PAD SMT