EXR902TN
EXR902TN TE Connectivity
EXR_Series.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Antennas Duck,EXR,902-960MHz
auf Bestellung 131 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EXR902TN TE Connectivity
Description: RF ANT 931MHZ WHIP TILT TNC MALE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz, Termination: TNC Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Whip, Tilt, Height (Max): 9.030" (229.36mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 931MHz, Part Status: Active, Power - Max: 50 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EXR902TN EXR902TN Hersteller : TE Connectivity Laird EXR_Series.pdf Description: RF ANT 931MHZ WHIP TILT TNC MALE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 902MHz ~ 960MHz
Termination: TNC Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Whip, Tilt
Height (Max): 9.030" (229.36mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 931MHz
Part Status: Active
Power - Max: 50 W