Produkte > PANASONIC > EYG-A121801PA
EYG-A121801PA
EYG-A121801PA Panasonic
Panasonic_03082022_EYGA_S-2933429.pdf
Hersteller: Panasonic
Thermal Interface Products PET 30um + PGS 10um + Adh 30um
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EYG-A121801PA Panasonic
Description: THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY, Packaging: Bulk, Color: Gray, Material: Graphite, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0004" (0.010mm), Type: Graphite-Pad, Sheet, Usage: In-Plane Heat Transfer, Outline: 180.00mm x 115.00mm, Adhesive: Adhesive - One Side, Backing, Carrier: Polyester, Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote EYG-A121801PA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0004" (0.010mm)
Type: Graphite-Pad, Sheet
Usage: In-Plane Heat Transfer
Outline: 180.00mm x 115.00mm