Produkte > SEMTECH > EZ1086CM-3.3TRT
EZ1086CM-3.3TRT
EZ1086CM-3.3TRT Semtech
1196ez1086.pdf
Hersteller: Semtech
LDO Regulator Pos 3.3V 1.5A 4-Pin(3+Tab) TO-263 T/R
auf Bestellung 217 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 217
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EZ1086CM-3.3TRT Semtech
Description: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 7V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: TO-263, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, PSRR: 72dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.35V @ 1.5A, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Weitere Produktangebote EZ1086CM-3.3TRT
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EZ1086CM-3.3TRT Hersteller : Semtech TO-263/REGULATOR, 1.5A 3.3 EZ1086CM
Anzahl je Verpackung: 800 Stücke
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 7-21 Tag (e)
EZ1086CM-3.3TRT Hersteller : Semtech Corporation Description: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO263
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1.5A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 7V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-263
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
PSRR: 72dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.35V @ 1.5A
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Produkt ist nicht verfügbar
EZ1086CM-3.3TRT EZ1086CM-3.3TRT Hersteller : Semtech ez1086-765308.pdf LDO Voltage Regulators REGULATOR, 1.5A 3.3 TAPE/REEL