Produkte > PANASONIC > EZJ-P0V270EA
EZJ-P0V270EA
EZJ-P0V270EA Panasonic
AWC0000C55-1669820.pdf
Hersteller: Panasonic
Varistors Multilayer Varistor, EZJP Series, SMD
auf Bestellung 4242 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EZJ-P0V270EA Panasonic
Description: VARISTOR 27V 47PF 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 4 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 29.7 V, Varistor Voltage (Min): 24.3 V, Varistor Voltage (Typ): 27 V, Maximum DC Volts: 16 V, Capacitance @ Frequency: 33 pF @ 1 MHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EZJ-P0V270EA EZJ-P0V270EA Hersteller : Panasonic Electronic Components 1691 Description: VARISTOR 27V 47PF 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 4 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 29.7 V
Varistor Voltage (Min): 24.3 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum DC Volts: 16 V
Capacitance @ Frequency: 33 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 5817 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Surge: 4 A
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 29.7 V
Varistor Voltage (Min): 24.3 V
Varistor Voltage (Typ): 27 V
Maximum DC Volts: 16 V