EZJ-Z2Y390KM
EZJ-Z2Y390KM Panasonic Electronic Components
Hersteller: Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 39V 80A 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 80 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum DC Volts: 31 V
Capacitance @ Frequency: 330 pF @ 1 MHz
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EZJ-Z2Y390KM Panasonic Electronic Components
Description: VARISTOR 39V 80A 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 80 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Grade: Automotive, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 42.9 V, Varistor Voltage (Min): 35.1 V, Varistor Voltage (Typ): 39 V, Maximum DC Volts: 31 V, Capacitance @ Frequency: 330 pF @ 1 MHz, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EZJ-Z2Y390KM EZJ-Z2Y390KM Hersteller : Panasonic Electronic Components 1659 Description: VARISTOR 39V 80A 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Surge: 80 A
Grade: Automotive
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 42.9 V
Varistor Voltage (Min): 35.1 V
Varistor Voltage (Typ): 39 V
Maximum DC Volts: 31 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 3700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 31
EZJ-Z2Y390KM EZJ-Z2Y390KM Hersteller : Panasonic Panasonic_4-12-2024_Varistor SMD (EZJ-P Series) 012624.pdf Varistors 39V 250pF 0805 AEC-Q200