Produkte > PANASONIC > EZP-V80136MTU
EZP-V80136MTU
EZP-V80136MTU Panasonic
Panasonic_6282023_EZPV_Series_120122.pdf
Hersteller: Panasonic
Film Capacitors 800VDC 13uF 10% 4-Pin STD AEC-Q200
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details EZP-V80136MTU Panasonic
Description: CAP FILM 13UF 10% 800V RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Long Life, Low ESR, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 800V, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Capacitance: 13 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 9.2 mOhms, Size / Dimension: 1.220" L x 1.024" W (31.00mm x 26.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
EZP-V80136MTU EZP-V80136MTU Hersteller : Panasonic Electronic Components 8725 Description: CAP FILM 13UF 10% 800V RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Long Life, Low ESR
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 800V
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Capacitance: 13 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 9.2 mOhms
Size / Dimension: 1.220" L x 1.024" W (31.00mm x 26.00mm)