Produkte > KYOCERA AVX > F0201G0R15FNTR\500
F0201G0R15FNTR\500
F0201G0R15FNTR\500 KYOCERA AVX
AccuGuardLC_0402-3326337.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Surface Mount Fuses .150A 1.2mohm Green Thin Film Fuses 0201
auf Bestellung 5454 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F0201G0R15FNTR\500 KYOCERA AVX
Description: ACCU-GUARD II FUSE, 0201 SIZE, 0, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W x 0.011" H (0.60mm x 0.33mm x 0.28mm), Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: cUL, UL, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A, Current Rating (Amps): 150 mA, Voltage Rating - AC: 32 V, Melting I²t: 2.0E-5.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.013" W x 0.011" H (0.60mm x 0.33mm x 0.28mm)
Fuse Type: Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50A
Current Rating (Amps): 150 mA
Voltage Rating - AC: 32 V
Melting I²t: 2.0E-5
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
F0201G0R15FNTR500 Hersteller : KYOCERA AVX Components accuguardlc_0402.pdf Fuse Chip Fast Acting 0.15A 32V SMD Solder Pad 0201 0.6 X 0.325 X 0.225mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: cUL, UL
Current Rating (Amps): 150 mA
Voltage Rating - AC: 32 V