Produkte > BUSSMANN / EATON > F02A32V20AS
F02A32V20AS
F02A32V20AS Bussmann / Eaton
Hersteller: Bussmann / Eaton
Cartridge Fuses MIL-F-15160/02
auf Bestellung 45 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details F02A32V20AS Bussmann / Eaton
Description: MILITARY MIL-F-15160/02 SIMILAR, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Grade: Military, Voltage Rating - AC: 32 VAC, Qualification: MIL-F-15160.
Weitere Produktangebote F02A32V20AS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
F02A32V20AS Hersteller : Eaton ton-f02a32v20as-militarymil-f-15160-02similartoagc-en_gb.pdf Fuse Cartridge 20A 32V Holder Cartridge 6.35 X 31.75mm
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.250" Dia x 1.250" L (6.35mm x 31.75mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Grade: Military
Voltage Rating - AC: 32 VAC